Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ3
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 5/15 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Димовий,Лінійний |
| Дальність передачі | 60 м |
| Живлення | 10-30 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Підключення | 2-дротове |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 215 / 134 / 62 мм оптико-електронний блок, 120 / 120 / 22 мм відбивач |
| Вага | 1.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ3
Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ3 для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Однокомпонентний, складається з блоку приймача-передавача і відбивача. Дальність дії 8-60 м, з можливістю налаштування.
Застосування
Сповіщувач призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, у закритих приміщеннях великих розмірів. Використовується в тому числі у приміщеннях з оригінальною конфігурацією стель – церкви, театри, музеї.
Ключові властивості
* Однокомпонентний: складається з блоку приймача-передавача і відбивача.
* Підключення до ППКП дводротовим шлейфом. Не потребує кінцевого резистора у дводротовому шлейфі.
* Індикатори підвищеної яскравості режимів «Черговий», «Пожежа», «Несправність», «Калібрування», «Тест».
* Юстирування за допомогою лазерного вказівника «Промінь-1».
* Наявність вихідного сигналу в режимі «Калібрування» для точного юстирування без лазерного вказівника.
* Автоматичне налаштування чутливості у всьому діапазоні відстаней.
* Компенсація дрейфу чутливості при запиленні об'єктива приймача-передавача.
* При відключенні компенсації дрейфу чутливості можлива зміна порога чутливості.
* Можливість чотиридротового підключення до ППКП через модуль МУШ-ДЛМ, який слід придбати окремо.