Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ1
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 4/15 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Димовий,Лінійний |
| Дальність передачі | 100 м |
| Живлення | 10-30 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Підключення | 2-дротове |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 67 / 100 мм без кронштейну |
| Вага | 1.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ1
Сповіщувач пожежний димовий лінійний Артон-ДЛ1 для підключення у дводротовий шлейф сигналізації. Двокомпонентний, складається з блоку приймача і блоку випромінювача. Дальність дії 10-100 м, з можливістю налаштування.
Застосування
Сповіщувач призначений для виявлення загорянь, що супроводжуються появою диму, у закритих приміщеннях великих розмірів. Використовується в тому числі у приміщеннях з оригінальною конфігурацією стель – церкви, театри, музеї.
Ключові властивості
* Двокомпонентний: блок приймача і блок випромінювача в однакових корпусах, розміщуються на протилежних сторонах території, що захищається.
* Сповіщувач призначений для роботи в дводротових постійнострумових шлейфах сигналізації з номінальною напругою 12 В або 24 В.
* Надійне виявлення пожежі шляхом реалізації інтелектуального аналізу сигналу за допомогою вбудованого мікроконтролера.
* Спрощена процедура калібрування сповіщувача в місці встановлення. Калібрування здійснюється натисканням кнопки «Тест/калібрування» в блоці приймача.
* Вбудований механізм компенсації дрейфу, в тому числі компенсація забруднення компонентів оптичної системи. Цей механізм автоматично підлаштовує поріг спрацювання сповіщувача до заводського рівня в процесі експлуатації.
* Формування вихідного сигналу «Несправність» зменшенням струму в ШС при виявленні повного перекриття оптичного каналу, при відсутності зв'язку блоку приймача з блоком випромінювача і при перевищенні граничного рівня компенсації дрейфу. Сигнал «Несправність» дублюється спалахами жовтого світлодіода на блоці приймача з диференціюванням за видом несправності.
* Наявність червоного і жовтого світлодіодів на блоці приймача з можливістю індикації режимів «Пожежа», «Несправність», в тому числі індикація відносного рівня сигналу в режимі «Тест».
* Підключення сповіщувача через чотиридротовий постійнострумовий або знакозмінний шлейф до ППКП здійснюється за допомогою модуля узгодження шлейфів МУШ-ДЛМ, який слід придбати окремо.