Сповіщувач пожежний димовий автономний Артон СПД-3.4 85dB
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Автономний,Димовий |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Живлення | 9 В «Крона» |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа», режим «Несправність» |
| Підключення | Бездротове |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 100 / 48 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач пожежний димовий автономний Артон СПД-3.4 85dB
Сповіщувач пожежний димовий автономний Артон СПД-3.4. Рівень звукового тиску 85 дБ на 3 м. Живлення від батареї 9 В типу «Крона».
Застосування
Застосовується для виявлення загорянь в закритих приміщеннях різних будівель і споруд, що супроводжуються появою диму.
Ключові властивості та можливості
* Рівень гучності звукового сигналу «Пожежа» 85 дБ на відстані 3 м.
* Сигналізатор є знімним і взаємопоєднаним і тому може бути включений в локальну мережу пожежної сигналізації спільно з іншими аналогічними автономними пожежними сигналізаторами. Максимальна кількість сповіщувачів в системі 10.
* Оптична індикація чергового режиму роботи та режиму «Пожежа».
* Індикація розряду батарейки.
* Світлова та звукова індикація несправності.
* Контроль наявності батареї.
* Кнопка «Тест / Скидання».
* Живлення від батареї 9 В типу «Крона».
* Чутливість сигналізатора відповідає вимогам ДСТУ EN 14604.
* Можливість монтажу як на стелі, так і на стіні.