Пристрій ручного керування Артон РУПД-07 НР «Ручний режим» червоний
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Контакти реле | НР (NO) |
| Живлення | 9-30 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Світлова індикація | 2 індикатори: режиму та стану ПУіЗ |
| Підключення | Дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Пристрій ручного керування Артон РУПД-07 НР «Ручний режим» червоний
Пристрій ручного керування Артон РУПД-07 НР з надписом «Ручний режим». Нормально‐розімкнені контакти, з електричної фіксацією натиснення, 2 світлодіодні індикатори – режиму та стану ПУіЗ. Відповідає ДСТУ 4469-3: 205 і ТУ У 31.6-30150047-011:2008.
Застосування
Пристрій ручного керування пожежогасінням, димовидаленням та іншою автоматикою (РУПД) являє собою пристрій, призначений для ручного увімкнення режимів у приладах приймально-контрольних пожежних та керування та інших системах автоматики.
Ключові властивості
* РУПД з надписом «Ручний режим» призначено для ручного керування пожежогасінням. Має нормально-розімкнені контакти.
* Пристрій розрахований на безперервну цілодобову роботу через тридротовий шлейф пожежної сигналізації (далі ШПС) з номінальною напругою живлення ШПС 12 В або 24 В.
* З електричною фіксацією стану натиснення – для повернення в попередній стан необхідне повторне натиснення.
* Наявні два світлодіодні індикатори – режиму та стану ПУіЗ. Черговий режим (початковий стан) індикується короткочасними спалахами червоного, а спрацювання (натискання) – постійним його світінням. Живлення індикатора стану здійснюється окремим шлейфом.
* РУПД встановлюються у закритих приміщеннях будівель та споруд, призначені для експлуатації при температурі від -10 °C до +55 °C, відносної вологості 25-95 % (95 % при 35 °C) та тиску 86-106 Па.