вверхвниз

Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.10 з базою Б01 10-00165
- Готово до відправки
- Код: 10-00165
239 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний димовий Артон СПД-3.10 з базою Б01
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Димовий |
| Кількість контактів | 4 |
| Живлення | 10-30 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Підключення | 2-дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 85 / 37 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴





