AHD-відеокамера 4Mp TVT TD-7544AE (D/IR1) f=3.6mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | AHD-відеокамера |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 87 / 108 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару AHD-відеокамера 4Mp TVT TD-7544AE (D/IR1) f=3.6mm
AHD-відеокамера TVT TD-7544AE (D/IR1) для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 4 Мп і монофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м.
Застосування
Купольну AHD-відеокамеру TVT TD-7544AE (D/IR1) з вологозахищеним антивандальним корпусом можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Матриця відеокамери 1/3" CMOS, з максимальною роздільною здатністю 2560*1440 пікселів.
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 2D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі), AWG, BLC, HLC.
* Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.