вверхвниз

Відеокамера TD-7441AE (D/IR1) TVT 4MP f=3.6 мм 77-00122
- Готово до відправки
- Код: 77-00122
1 647 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
AHD-відеокамера 4Mp TVT TD-7441AE (D/IR1) f=3.6mm
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | AHD-відеокамера |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення | 12 В |
| Колір | Білий |
| Розміри | Ø 64 / 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴






