Плата мережевого контролера доступу ITV ATES0329
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Контролер |
| Інтерфейси виходу | 4 («сухий контакт»). Два реле (C NO NC) 24В 5А, два реле (C NO) 24В 1А |
| Інтерфейси входу | 8 з контролем по струму для підключення датчиків, кнопок |
| Пам'ять карт / подій | 31768 / 42790 |
| Пам'ять | 31768 постійних ідентифікаторів +1000 тимчасових, 47290 подій |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 2 Wiegand |
| Тип контролера | Мережевий |
| Антисаботаж | Тампер |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet |
| Живлення | 12В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Розміри | 150 / 150 / 2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Плата мережевого контролера доступу ITV ATES0329
Плата контролера доступу ITV ATES0329 – пристрій для контролю доступу для двох точок проходу. Пам’ять на 31768 постійних ідентифікаторів +1000 тимчасових, 47290 подій. Інтерфейси входу: 8 програмованих шлейфів з контролем за струмом; інтерфейси виходу: 2 реле (NO/NC/COM), 2 реле (NO/COM).
Застосування
Пристрій призначений для керування доступом в житлові і виробничі приміщення та обліку робочого часу. Може обслуговувати або дві односторонні двері (вхід за ідентифікатором, вихід за кнопкою запиту) або одні двосторонні двері (вхід і вихід за ідентифікатором).
Ключові властивості
* Робота в IP-мережах через інтерфейс підключення Ethernet 100Mbit (RJ45).
* Зберігання до 31768 постійних ідентифікаторів і до 1000 тимчасових, а також 47290 подій.
* Пам'ять: 250 розкладів на тиждень, 250 часових зон, 250 вихідних, «плаваючий» розклад, годинник реального часу.
* Наявність 8 шлейфів для програмування з обов'язковим контролем за струмом, до яких можна підключити пожежні або охоронні датчики сигналізації, кнопку виходу, дверний контакт, тампер, контроль за мережею живлення і за зарядом акумулятора.
* Інтерфейси виходу: два реле (NO/NC/COM) 24В/5А, два реле (NO/COM) 24В/1А.
* Порт USB для встановлення і зміни мережевих налаштувань.
* Плату контролера доступу ITV АТЕЅ0329 можна встановити в будь-який корпус, за умови, що його розмір відповідний. Розроблено виключно для програмного комплексу U-Prox IP.