Контролер для організації системи глобального антидубля ITV U-Prox IC A
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Контролер |
| Пам'ять карт / подій | 32000 карт |
| Пам'ять | 32000 Ідентифікаторів |
| Підключення зовнішнього зчитувача | до 250 контролерів та 32 незалежні віртуальні групи |
| Тип контролера | Мережевий |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet |
| Живлення | DC 12 В |
| Струм споживання | 150 мА |
| Світлова індикація | Так |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 75 / 75 / 30 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Контролер для організації системи глобального антидубля ITV U-Prox IC A
Інтелектуальний контролер ITV U-Prox IC A для організації системи глобального антидубля на базі контролерів U-Prox IP400.
Застосування
U-Prox IC A об’єднує контролери доступу в єдину систему, призначену для відстеження переміщення співробітників по об’єкту (з кімнати в кімнату – із зони в зону) і відстеження порушень.
Ключові властивості
Глобальний антидубль дозволяє відстежити:
* повторний прохід;
* використання дублікатів карток;
* проникнення (несподівана поява всередині);
* передачу ідентифікатора іншим особам тощо.
Особливості роботи глобального антидубля
* Приміщення розділене на кімнати – зони.
* Вхід і вихід в зону можливий через декілька точок проходу.
* Контролер відслідковує не місцерозташування ідентифікатора, а місцерозташування персони, у якої може бути кілька ідентифікаторів.
Схема роботи глобального антидубля
* Двері: в глобальному антидублі можуть брати участь тільки двосторонні двері.
* Контролери доступу: передача повідомлень на дві адреси сервера – перший сервер СКУД, друга адреса контролера глобального антидубля.
* Багатоступеневе прийняття рішень в контролерах доступу:
* перевірка загальних прав доступу;
* приналежність до групи антидубля;
* запит до контролера U-Prox IC A і отримання відповіді – підтвердження або заборона доступу.
Обробка позаштатних ситуацій
* У разі втрати зв’язку з контролером СКУД, злому дверей, переходу двері у вільний прохід тощо контролер антидубля об’єднує зони в одну, вважаючи, що персонал може перебувати і там і там.
* За відновлення двері / зв’язку – зони роз’єднуються. Місцезнаходження персоналу в них визначається під час піднесення ідентифікатора до зчитувача.
* При втраті зв’язку з контролером U-Prox IC A контролери доступу U-Prox IP400 можуть бути налаштовані на два варіанти поведінки:
* нікого не пускати;
* пускати згідно даних про становище персони для локального антидубля.