Панель дистанційного керування CMX PA-6000SV
| Бренд | CMX |
| Тип пристрою | Панель керування |
| Діапазон робочих частот | 20-20000 Гц |
| Співвідношення сигнал/шум | більше 70 дБ |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Живлення | 24 В |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 68 / 68 / 36.5 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Панель дистанційного керування CMX PA-6000SV
Виносна панель керування CMX PA-6000SV на 6 зон. Дистанційний настінний контролер для роботи виключно з підсилювачем серії PA: PA-6030MX, PA-6060MX, PA-6120MX, PA-6240MX, PA-6030MW, PA-6060MW, PA-6120MW. Настінний контролер або панель дистанційного керування дозволяє регулювати вихідну гучність зони, перемикати аудіовходи підсилювача, а також має вбудований Bluetooth-програвач для локального відтворення аудіо. Працює через кабель CAT6 до 999 м, з живленням безпосередньо від матричного підсилювача. Сенсорне керування та сучасний дизайн забезпечують зручність і швидкий монтаж.
Застосування
Панель PA-6000SV використовується в багатозонних аудіосистемах комерційного або адміністративного призначення: у готелях, ресторанах, конференц-залах, офісних приміщеннях, торгових центрах, навчальних закладах тощо. Дозволяє незалежно керувати джерелами звуку та гучністю в кожній зоні, що робить її ефективним інструментом для побудови адаптивної фонової аудіомережі.
Ключові особливості
* Керування до 6 окремих зон
* Сумісність: підсилювачі PA-6030MX, PA-6060MX, PA-6120MX, PA-6240MX, PA-6030MW, PA-6060MW, PA-6120MW
* Зв'язок через кабель CAT6 до 999 м
* Ємність – 6 одиниць для кожного матричного підсилювача
* Кожен блок може керувати до 6 окремих кімнат
* Вбудований Bluetooth для локального використання в кімнаті
* Вибір джерел звуку та регулювання гучності
* Частотна характеристика 20-20000 Гц
* Співвідношення сигнал/шум >70 дБ
* Живлення DC 24 В безпосередньо від підсилювача, споживання енергії 3 Вт
* Підключення через порт RJ45
* Врізний монтаж у стіну