вверхвниз

Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-100 Vellez 11-00138
- Готово до відправки
- Код: 11-00138
35 226 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-100 Vellez
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Моноблок системи оповіщення |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Кількість зон / груп | 4 |
| Живлення | AC 220 В, DC 24 В |
| Потужність споживання | 200 ВА |
| Розміри | 345 / 440 / 130 мм |
| Вага | 10 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 226 ₴


