вверхвниз

Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-400 Vellez 11-00267
- Готово до відправки
- Код: 11-00267
58 542 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-400 Vellez
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Моноблок системи оповіщення |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Живлення | AC 220 В, DC 24 В |
| Потужність споживання | 600 ВА |
| Розміри | 490 / 525 / 215 мм |
| Вага | 24 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 542 ₴


