Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-600 Vellez
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Моноблок системи оповіщення |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Кількість зон / груп | 12 |
| Живлення | AC 220 В, DC 24 В |
| Потужність споживання | 850 ВА |
| Розміри | 490 / 525 / 215 мм |
| Вага | 24 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Моноблок настінний ВЕЛЛЕЗн-120-600 Vellez
Відтворення попередньо записаних стандартних повідомлень українською, російською та англійською мовами, можливість вибору двох необхідних текстових повідомлень користувачем, підключення до п'яти мікрофонних пультів, наявність двох лінійних входів, можливість вибору сигналів залучення уваги, можливість програмування алгоритму евакуації в процесі налаштування обладнання, індикація справності обладнання . Вихідна потужність 600 Вт, вмонтований мікрофон, 12 зон оповіщення, контроль стану ліній на відсутність короткого замикання або обриву, живлення від мережі ~ 220 або + 24 В від вбудованих акумуляторних батарей. Вихідна напруга 100 В. Габаритні розміри: 490х525х215 мм.