Датчик руху та розбиття SWAN PGB Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 90° |
| Дальність виявлення | 15 м – руху, 10 м – розбиття |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Живлення | 8.2-16 В |
| Струм споживання | 22 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 123 / 62 / 38 мм |
| Вага | 110 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху та розбиття SWAN PGB Crow
Комбінований датчик руху і розбиття скла Crow SWAN PGB з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 15 м, розбиття скла до 10 м, кут виявлення 90°.
Застосування
Комбінований датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, а також розбиття скла за допомогою електретного мікрофона.
Ключові властивості та можливості
* Дві незалежні функції: тривожний сигнал на удар або розбиття скла та на рух.
* Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор).
* Контролює звук розбиття скла в двох різних частотних діапазонах, завдяки чому дозволяє уникнути помилкових спрацьовувань і чітко детектувати звук скла, що б'ється, на фоні різних звукових перешкод.
* Імунітет до тварин вагою до 15/25 кг (налаштовується).
* Регулювання чутливості незалежно для кожного каналу.
* Автоматична температурна компенсація – збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Світлодіодна індикація.
Особливості встановлення і налаштування
Встановлюється всередині приміщень на висоті 1.8-2.4 м. Відстань до вікон, що охороняються, повинна становити до 4.5 м.