Датчик руху SWAN QUAD Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Імунітет до тварин | Так |
| Кут виявлення | 110° |
| Дальність виявлення | 18 м |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 8.2-16 В |
| Струм споживання | 10 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 92 / 59 / 37 мм |
| Вага | 40 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху SWAN QUAD Crow
Датчик руху Crow SWAN QUAD з імунітетом до тварин, дальністю виявлення руху до 18 м, з горизонтальним кутом виявлення 110°.
Застосування
Датчик забезпечує виключний рівень виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою інфрачервоного (PIR) квадро-сенсора (з чотирьох елементів).
Ключові властивості та можливості
* Підтримує технологію чотириелементного відбиття (зчетверений ІЧ-сенсор).
* Цифрова мікропроцесорна обробка сигналів дозволяє фільтрувати помилкові спрацьовування.
* Імунітет до тварин вагою до 15/25 кг (налаштовується).
* Регулювання чутливості.
* Регулювання лічильника імпульсів.
* Підтримується будь-якими центральними блоками охоронних сигналізацій, які працюють з NC шлейфами.
* Світлодіодна сигналізація з можливістю вимкнення.
* Захищеність від RF інтерференцій у частотному діапазоні 10-1000 МГц.
* Захист від EMI інтерференцій 50000 В.
* Тампер-контакт.
Особливості встановлення
Рекомендована висота монтажу – від 1.8 до 2.4 м від рівня підлоги. Датчик руху найбільш ефективний при встановленні впоперек потенційного маршруту проникнення. Не рекомендується встановлювати датчик навпроти предметів, що рухаються (наприклад, штори чи жалюзі), потоків холодного (кондиціонери) або теплого (опалювальні батареї) повітря.