Датчик руху стельовий TLC-360 Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Кут виявлення | 360° |
| Тип датчика | Руху |
| Живлення | 8.2-16 В |
| Струм споживання | 9 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 110 / 45 мм |
| Вага | 123 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик руху стельовий TLC-360 Crow
Датчик руху Crow TLC-360 для встановлення на стелі, з кутом огляду 360°.
Застосування
Датчик забезпечує високий рівень виявлення вторгнення у приміщення через двері або вікна за допомогою зчетвереного інфрачервоного сенсору.
Ключові властивості та можливості
* У датчику встановлений чотириелементний пасивний інфрачервоний (PIR) сенсор.
* Швидкість виявлення – 0.5-1.5 м/с, чутливість датчика складає 2 градуси за швидкістю 0.6 м/c.
* Обладнаний жорсткою сферичною лінзою, що має широку діаграму захоплення навіть при досить низькій висоті встановлення датчика.
* VLSI технологія використовує інтелектуальний аналіз контрольованого сигналу, практично унеможливлюючи виникнення помилкових тривог.
* Двоспрямована температурна компенсація.
* Автоматичний лічильник спрацьовувань дозволяє здійснити налаштування датчика до різних умов роботи.
* Світлодіодна індикація.
* Захист від радіоперешкод, електромагнітного випромінювання, джерел сонячного, галогенового та флуоресцентного світла.