Ретранслятор TRX Elmes
| Бренд | Elmes |
| Тип пристрою | Ретранслятор |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Пам'ять радіоконтролера/приймача | 112 передавачів |
| Дальність передачі | 200 м |
| Живлення | 8-15 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 58 / 32 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Ретранслятор TRX Elmes
Ретранслятор-посилювач бездротових датчиків і передавачів TRX з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю передачі до 200 м. Сумісний лише з передавачами Elmes, пам'ять на 112 передавачів.
Застосування
Призначений для розширення радіусу дії малопотужних радіопристроїв. Можливі варіанти використання:
* важкі умови поширення сигналу або встановлення у підвалі, металевих та бетонних конструкціях, металевих гаражах, що обмежують радіус дії;
* відстань між передавачем і приймачем більша за радіус дії обладнання, що потребує ретрансляції сигналу;
* наявність об'єктів (стін, будівель тощо), що послаблюють або відбивають сигнали бездротових пристроїв, що також потребує ретрансляції радіосигналу;
* слабкі радіосигнали можуть нестійко визначатися приймачем на великій площі, тому для надійного покриття потрібні один або більше ретрансляторів.
Ключові властивості та можливості
* Ретранслятор Elmes TRX ідентифікує, зберігає та ретранслює сигнали, прийняті тільки від передавачів Elmes.
* Використовуючи кілька ретрансляторів як ланцюг, можна покрити велику відстань.
* Користувач може налаштувати ретранслятор так, щоб він передавав дані лише від одного або від вибраних пристроїв, вирішуючи таким чином проблеми провалів зв'язку в бездротових системах охорони та керування доступом.
* Програмована затримка ретрансляції 0-8 секунд.
* Програмована затримка бездіяльності 0-8 секунд.