Бездротовий датчик розбиття GBX-1 Elmes
| Бренд | Elmes |
| Тип пристрою | Датчик розбиття скла |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |
| Дальність передачі | 100 м |
| Дальність виявлення | 10 м |
| Тип датчика | Розбиття |
| Живлення | Батарея Крона 9 В |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 102 / 24 / 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик розбиття GBX-1 Elmes
Бездротовий датчик розбиття скла Elmes GBX-1 з робочою частотою 433.92 МГц і дальністю зв'язку до 100 м, дальністю виявлення звуку розбиття до 10 м.
Застосування
Призначений для контролю цілісності шибок вікон та дверей у квартирі, будинку, офісі, магазині та інших приміщеннях. Датчик Elmes GBX-1 виявляє розбиття скла за допомогою електретного мікрофона, що фіксує звук удару по склу та дзвін від його падіння. При надходженні характерного звуку розбитого скла детектор передає тривожне повідомлення і показує спрацювання червоним світлодіодом на корпусі.
Ключові властивості та можливості
* Пристрій контролює кілька звукових частот розбиття скла та має систему захисту від хибних спрацьовувань, яка постійно аналізує звукову картину приміщення.
* Уловлює звуки розбиття скла до 10 метрів.
* Датчик розбиття скла мінімального розміру 600x600 мм.
* Високозахищений алгоритм кодування сигналу KEELOQ, частота 433.92 МГц.
* Дальність дії до 100 м на відкритому просторі.
* Сигнал про спрацювання тампера і розряджену батарею.
* Живлення від 9 В алкалінової батареї.