вверхвниз

Брелок ITV U-Prox Keyfob White для керування охоронною системою U-Prox 23-00313
- Готово до відправки
- Код: 23-00313
748 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Брелок ITV U-Prox Keyfob White для керування охоронною системою U-Prox
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Брелок |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Дальність передачі | 250 м |
| Метод роботи | Функції кнопок: Постановка, Зняття, Програмована кнопка |
| Живлення | 3В, CR2032 |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 39 x 9 x 57 мм |
| Вага | 15 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴



