Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi (VB) White ITV
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Кут виявлення | 7.5° – руху, 120° – розбиття |
| Дальність виявлення | 10 м – руху, 8 м – розбиття |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Живлення | 3В, CR123A |
| Особливості моделі | Товщина скла 2 мм. . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м х 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi (VB) White ITV
Бездротовий комбінований датчик руху-«штора» і розбиття скла U-Prox PIR Combi (VB) White з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху до 10 м, розбиття скла до 8 м.
Застосування
Комбінований датчик, обладнаний PIR-сенсором, лінзою «штора» або «вертикальний бар’єр» з вузьким горизонтальним кутом огляду та мікрофоном призначений для контролю периметра всередині приміщення, для охорони засклених конструкцій, вікон, дверей, гаражних воріт тощо. На підставі зміни теплового балансу середовища або звуку розбиття скла подає сигнал про вторгнення до приміщення до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
* Передає сповіщення окремо по детектору руху та по розбиттю скла.
* Дальність виявлення руху до 10 м, кут виявлення 7.5°; розбиття скла – до 8 м з кутом огляду до 120°.
* Види скла, розбиття яких детектується: звичайне; візерункове; загартоване; ламіноване; армоване; захищене полімерною плівкою класів А1, А2, А3; склопакети 4х16х4; товщина скла від 2 до 8 мм; площа поверхні скла від 0.5 кв.м до 3 кв.м.
* Віддалене налаштування чутливості.
* Цифрові алгоритми обробки сигналу.
* Розрізняє низькочастотні та високочастотні компоненти звуку.
* Вбудований датчик температури.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
* Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
* Універсальний кронштейн та піддашок в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Просте включення і встановлення без доступу до електроніки. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.