Бездротовий сигналізатор диму ITV U-Prox Smoke
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик диму |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Час роботи від батареї | 3 роки |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Метод роботи | світлозвукове оповіщення |
| Живлення | 3В, дві AAA |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 80 х 45 мм |
| Вага | 160 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий сигналізатор диму ITV U-Prox Smoke
Бездротовий датчик диму U-Prox Smoke з дальністю зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі), чутливістю 0.08-0.12 дБ/м, вбудованою сиреною 85 дБ. Може працювати автономно, без підключення до централі.
Застосування
Бездротовий оптичний сигналізатор диму U-Prox Smoke призначений для оповіщення про виявлення диму в житлових і виробничих приміщеннях. Сигналізатор диму не запобігає пожежі, але дозволяє вчасно зреагувати на небезпеку.
Ключові властивості та можливості
* Може працювати без підключення до централі системи безпеки – вбудована сирена з акустичною потужністю 85 дБ сповіщає власника та/або пульт охорони про небезпеку пожежі.
* Поширення оповіщення про тривогу на всі U-Prox Smoke в охоронній групі.
* Навіть при втраті зв'язку з охоронним центром, продовжує виконувати свої функції.
* Чутливість становить 0.08-0.12 дБ/м (дим від бавовни, швидкість потоку повітря 0.2 м/с).
* Вбудована багатофункціональна кнопка: тест / зменшення чутливості / вимкнення звуку або відміна тривоги.
* Світлозвукова сигналізація.
* Живлення від двох батарей AAA (LR03) (попередньо встановлені), строк роботи до 3 років.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Smoke – датчик для внутрішнього встановлення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.