вверхвниз

Бездротовий датчик затоплення ITV U-Prox Water 23-00327
- Готово до відправки
- Код: 23-00327
1 100 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Бездротовий датчик затоплення ITV U-Prox Water
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик протікання води |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Час роботи від батареї | 5 років |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Живлення | 3В, дві AAA |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 67.5 / 67 / 18 мм |
| Вага | 55 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴


