вверхвниз

Комплект «антипотоп» ITV U-Prox Valve DN20 з електроклапаном перекриття води 3/4" та пристроєм управління клапаном 23-00326
- Готово до відправки
- Код: 23-00326
6 864 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комплект «антипотоп» ITV U-Prox Valve DN20 з електроклапаном перекриття води 3/4" та пристроєм керування клапаном
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Комплект антизатоплення |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Живлення | DC 12 В |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Особливості моделі | 868,0 … 868,6МГц, кілька каналів для резервування, відстань – до 4800 м на відкритому просторі |
| Підключення | Бездротове |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав,Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | U-Prox Valve 84.5 / 84.5 / 24.3 мм, клапан діаметр 20 мм |
| Вага | U-Prox Valve 135 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 864 ₴


