Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi Black ITV
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Датчик руху та розбиття |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Метод роботи | Мікрофон для детекції розбиття скла; Пасивний інфрачервоний датчик руху |
| Кут виявлення | 88° – руху, 120° – розбиття |
| Дальність виявлення | 12 м – руху, 8 м – розбиття |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Живлення | 3В, CR123A літієва батарея |
| Особливості моделі | Товщина скла 2 мм . . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м x 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Вага | 130 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий комбінований датчик руху та розбиття U-Prox PIR Combi Black ITV
Бездротовий комбінований датчик руху і розбиття скла U-Prox PIR Combi Black з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху до 12 м, розбиття скла до 8 м.
Застосування
Комбінований датчик допомагає захистити приміщення від вторгнення через двері або вікна, виявляючи рух людини за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, а також розбиття скла за допомогою електретного мікрофона, призначений для охорони закритих житлових та виробничих приміщень. На підставі зміни теплового балансу середовища або звуку розбиття скла подає сигнал про вторгнення до приміщення до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
* Передає сповіщення окремо по детектору руху та по розбиттю скла.
* З імунітетом до тварин вагою до 20 кг.
* Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення 88°; розбиття скла – до 8 м з кутом огляду до 120°.
* Види скла, розбиття яких детектується: звичайне; візерункове; загартоване; ламіноване; армоване; захищене полімерною плівкою класів А1, А2, А3; склопакети 4х16х4; товщина скла від 2 до 8 мм; площа поверхні скла від 0.5 кв.м до 3 кв.м.
* Віддалене налаштування чутливості.
* Цифрові алгоритми обробки сигналу.
* Розрізняє низькочастотні та високочастотні компоненти звуку.
* Вбудований датчик температури.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
* Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
* Кутовий та настінний кронштейни в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Просте включення і встановлення без доступу до електроніки. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.