Бездротовий датчик руху ITV U-Prox PIR Black
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Cповіщувач |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Тип сповіщувача | Руху |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Кут виявлення | 88° |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Живлення | 3В, CR123A літієва батарея |
| Струм споживання | 20 мА |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Вага | 130 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик руху ITV U-Prox PIR Black
Бездротовий датчик руху U-Prox PIR Black з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху до 12 м.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, призначений для охорони закритих житлових та виробничих приміщень. На підставі зміни теплового балансу середовища подає сигнал про вторгнення до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
* З імунітетом до тварин вагою до 20 кг.
* Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення 88°.
* Віддалене налаштування чутливості.
* Цифрові алгоритми обробки сигналу.
* Вбудований датчик температури.
* Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
* Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
* Живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.
* Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
* Кутовий та настінний кронштейни в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Просте включення і встановлення без доступу до електроніки. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.