Бездротова вулична сирена ITV U-Prox Siren Outdoor 113dB
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Сирена |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Максимальна гучність | 113 дБ |
| Живлення | чотири батареї CR123A, підключення зовнішнього блока живлення 12В |
| Підключення | Бездротове |
| Клас захисту | IP55 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 167 х 120 х 38 мм |
| Вага | 640 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротова вулична сирена ITV U-Prox Siren Outdoor 113dB
Бездротова сирена U-Prox Siren Outdoor для вуличного встановлення з акустичною потужністю 113 дБ. Дальність зв'язку з централлю до 4800 м (на відкритому просторі).
Застосування
Бездротова сирена U-Prox Siren Outdoor призначена для сповіщення про тривогу при спрацюванні бездротових сповіщувачів центру охорони U-Prox. Встановлюється зовні приміщень, щоб попередити про небезпеку чи відлякати зловмисників.
Ключові властивості та можливості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м не менше 113 дБ. Три рівні гучності з можливістю налаштування.
* Вбудована світлодіодна індикація.
* Затримка спрацювання не більше 10 секунд.
* Живлення від чотирьох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 5 років. Можливість підключення зовнішнього живлення 12 В.
* Оновлення мікропрограми по «повітрю» (OTA).
* Клас захисту IP55.
Особливості встановлення і налаштування
U-Prox Siren має простий і зручний монтаж, надійне кріплення. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.