Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi S Black з 2G, WiFi
| Бренд | ITV |
| Тип пристрою | Комплект охоронної сигналізації |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Кількість зон / груп | 30 |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,WiFi |
| Кількість бездротових пристроїв | 200 |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n, Open/WPA/WPA2/WEP 14 dBm для 802.11n MCS7, 20 dBm для 802.11b |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Живлення | 12 В, 0.35 А |
| Резервне живлення | 2500 мА•г, до 24-х годин |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0°C - +45°C |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Вага | Централь 245 г, датчик руху 130 г, геркон 66 г, брелок 15 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi S Black з 2G, WiFi
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP WiFi S Black для захисту приміщення від вторгнення, з підтримкою каналів зв'язку: GSM/GPRS та Wi-Fi.
До комплекту входять 4 пристрої:
* охоронний центр (централь) U-Prox MP WiFi – контролює роботу всіх приладів сигналізації;
* датчик руху U-Prox PIR;
* магніто-контактний сповіщувач (датчик відчинення дверей/вікон) U-Prox WDC;
* брелок керування U-Prox Keyfob.
Застосування
Комплект бездротової сигналізації U-Prox MP S Black – стартовий комплект сигналізації, який можна масштабувати для організації охорони від малих об'єктів до великих офісів і котеджів, за рахунок підключення додаткових пристроїв U-Prox. Можна підключити на пульт охорони.
Ключові властивості та можливості
* Прилад взаємодіє з користувачем та охоронною компанією, використовуючи Wi-Fi (2.4 ГГц, 802.11b/g/n) та GSM/GPRS (850/900/1800/1900 МГц) зв’язок для надійності.
* Бездротова сигналізація з робочою частотою 868 МГц легко встановлюється і не вимагає прокладання кабелів.
* Зв'язок між охоронним центром – централь системи – та датчиками через бездротовий бездротовий інтерфейс ISM, що має такі переваги: дальність зв'язку – до 4800 м на відкритому просторі, шифрована двостороння комунікація з ключем 256 біт.
* Стабільна робота при перешкодах: два одночасно працюючих радіопередавача з автоналаштуванням чутливості, декількома радіоканалами та детекцією глушіння.
* Можливість налаштувати 30 груп охорони, підтримка 60 користувачів.
* Підтримує розширення системи безпеки за допомогою підключення додаткового обладнання – максимум 200 бездротових пристроїв в системі: 99 датчиків, 16 клавіатур, 60 брелоків, 20 пристроїв автоматизації.
* Керування із застосунку U-Prox Home (iOS та Android). Просте встановлення, налаштування з мобільного застосунку U-Prox Installer або через WEB-портал cloud.u-prox.systems.
* Зовнішній 12В блок живлення, легка заміна чи підключення іншого. Вбудований літій-іонний акумулятор 2500 мАг як джерело резервного живлення забезпечує до 24 годин автономної роботи.
* Оновлення по «повітрю» мікропрограми централі і пристроїв (OTA).
Датчик руху U-Prox PIR
* фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора;
* з імунітетом до тварин зростом до вагою до 20 кг;
* дальність виявлення руху до 12 м, кути виявлення 88°;
* вбудований датчик температури;
* віддалене налаштування чутливості;
* живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років;
* кронштейни для кріплення в комплекті.
Датчик відчинення U-Prox WDC
* сповіщує про відчинення вікон/дверей за допомогою геркона, на який діє магнітне поле;
* складається з 2 частин (датчика та магніту);
* поріг спрацювання 7-15 мм, кількість спрацювань – не менше 1000000;
* підключення зовнішнього датчика;
* підключення світлодіоду для підтвердження постановки;
* вбудований датчик температури;
* живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років;
* герметичний корпус.
Брелок керування U-Prox Keyfob
* застосовується для постановки/зняття сигналізації з охорони;
* дальність радіозв’язку – 100 м;
* дві кнопки для керування режимами охорони;
* одна програмована кнопка;
* світлова індикація;
* визначення положення при роботі з ретрасляторами;
* живлення від батареї CR123A (попередньо встановлена), строк роботи до 5 років.