Бездротовий датчик відчинення OKO MD-210R
| Бренд | OKO |
| Тип пристрою | Датчик відчинення |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Тип сенсора | Геркон |
| Дальність передачі | 150 м |
| Тип датчика | Магнітоконтакт СМК |
| Живлення | 3 В CR123A |
| Струм споживання | 12 мА |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Передавач 81 / 32 / 25 мм, магніт 75 / 14 / 19 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Бездротовий датчик відчинення OKO MD-210R
Бездротовий датчик відчинення OKO MD-210R з робочою частотою 433 МГц і дальністю зв'язку до 150 м. Поріг спрацьовування 2.5 см.
Застосування
Використовується для виявлення перших ознак вторгнення у приміщення внаслідок злому дверей/вікон. Рух магніту приводить в дію внутрішній сенсор в датчику. Він може активуватися миттєво або з затримкою. У разі відчинення/зачинення дверей/вікна відбувається миттєве оповіщення про тривогу.
Ключові властивості та можливості
* Дальність спрацювання датчика становить 2.5 см.
* Високозахищений алгоритм кодування сигналу PowerCode, частота 433 МГц.
* Дальність дії до 150 м на відкритому просторі.
* Живлення від батареї CR123, строк роботи до 1 року. Батарея попередньо не встановлена.
* Тривожне повідомлення про низький заряд батареї.
* Світлодіодна індикація.
* Сигнал про спрацювання тампера.
* Датчик проводить регулярне автоматичне тестування і регулярно повідомляє про свій стан системі для контролю наявності датчика. Звіт про стан: після спрацювання або відновлення датчик повідомляє про робочий стан повторно через 30 сек, 2 хв., 6 хв. Про робочий стан повідомляє кожні дві години.
* Також датчик можна використовувати в якості перетворювача сигналу від дротового датчика на бездротовий сигнал. В цьому випадку пристрій виконує функцію передавача.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик має сильну інтенсивність радіосигналу в районі 15 м. Слід враховувати це при використанні та встановленні. Перед використанням потрібно запрограмувати в приймачі код датчику.