вверхвниз

Датчик вібрації з магнітним контактом Texecom IMPAQ PLUS 23-00110
- Готово до відправки
- Код: 23-00110
720 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Датчик вібрації з магнітним контактом Texecom IMPAQ PLUS
| Бренд | Texecom |
| Тип пристрою | Датчик вібрації |
| Дальність виявлення | 1.5-3.5 м |
| Живлення | 6-16 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Монтаж | Накладний |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 25 / 86 / 21 мм |
| Вага | 40 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




