Датчик затоплення Електрон Octopus++
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Датчик протікання води |
| Тип датчика | Протікання води (затоплення) |
| Живлення | 5-30 В |
| Струм споживання | 10 мА |
| Підключення | Клеми |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | +5 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 64 / 13 / 13 мм |
| Вага | 65 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Опис товару Датчик затоплення Електрон Octopus++
Електрон Octopus++ – дротовий датчик затоплення з клемним підключенням, що реагує на замикання водою контрольних штирів на корпусі.
Застосування
Призначений для виявлення затоплення у системах охоронної сигналізації та автоматики (наприклад, для аварійного перекриття води). Встановлюється у місцях ймовірного скупчення води: котельнях, ванних кімнатах, підвалах, кухнях.
Ключові властивості та можливості
* Підключення за допомогою клем (+/-) під захисною кришкою.
* Двопровідна схема підключення: датчик працює за принципом зміни струму споживання.
* Напруга живлення 5-30 В.
* Надзвичайно низький струм споживання у черговому режимі (до 5 мкА) та до 10 мА у режимі тривоги.
* Виконаний у пластиковому герметичному та ударостійкому корпусі.
* Датчик сертифікований та рекомендований ДСО для використання в системах охоронної сигналізації.