Оповіщувач світлозвуковий СенКо Сержант С-07С-24 95dB 24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Живлення | DC 24 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -30°C ~ +50 °C |
| Розміри | 296 / 116 / 63 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Сержант С-07С-24 95dB 24V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Сержант С-07С-24. Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення..
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач призначений для великих і протяжних приміщень. Може використовуватися в якості інформаційного табло, як всередині так і зовні приміщень. Широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ. Має два характери звучання, що вибирається за допомогою джампера.
* Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА.
* Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
* Забезпечує гучний звуковий та яскравий уривчастий світловий сигнали.
* Велика поверхня випромінювача дозволяє наносити написи, видимі на великій відстані. Окрім стандартних заводських написів, можна виготовляти індивідуальні – на замовлення.