Оповіщувач світлозвуковий СенКо Тортила С-05С-24 100dB 24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Живлення | DC 24 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Тортила С-05С-24 100dB 24V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Тортила С-05С-24. Акустична потужність 100 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP54, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення під навісом.
Застосування
Світлозвуковий оповіщувач, що широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів. Різні інформаційні написи дозволяють використовувати оповіщувач в системах попередження спеціального призначення, в тому числі і газової сигналізації.
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 100 дБ.
* Номінальна напруга 24 В, споживаний струм 70 мА.
* Світлозвуковий оповіщувач виконаний у пластмасовому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач та ультраяскраві світлодіоди.
* Забезпечує гучний звуковий та яскравий уривчастий світловий сигнали.
* В основі має два кабельних введення («ВХІД/ВИХІД») для можливості монтажу декількох оповіщувачів в лінію.
* Інформаційні написи виготовляються індивідуально на замовлення.