Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гном-2 95dB 24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Оповіщувач світлозвуковий |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Живлення | DC 24 В |
| Струм споживання | 70 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Клас захисту | IP53 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Біло-червоний |
| Робоча температура | -40°C ~ +55°C |
| Розміри | 125 / 110 / 50 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гном-2 95dB 24V
Оповіщувач світлозвуковий СенКо Гном-2 з двома ступенями гучності та додатковим виведенням для «чергового режиму». Акустична потужність 95 дБ. Номінальна напруга 24 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 60 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 10 мА. Металевий корпус, клас захисту IP53, підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.
Застосування
Застосовується для подачі світлових і звукових сигналів у системах тривожної сигналізації (охоронної, пожежної, газової та ін.) приміщень, будівель і споруд. Оповіщувачі призначені для безперервної (цілодобової) роботи всередині приміщень (тип А ДСТУ EN 54-3) або на відкритому повітрі (тип B ДСТУ EN 54-3).
Ключові властивості
* Рівень звукового тиску на відстані 1 м при номінальній напрузі – 95 дБ.
* Номінальна напруга DC 24 В, споживаний струм за виходом «СИРЕНА» 70 мА, за виходом «СВІТЛОДІОД» 6 мА.
* Світлозвуковий оповіщувач виконаний у металевому корпусі, має у складі плату генератора, п'єзокерамічний випромінювач – джерело звукового сигналу та ультраяскраві світлодіоди – джерело світлового сигналу.
* Оповіщувач видає світловий і звуковий сигнали під час подавання на нього напруги живлення.
* Має два рівні гучності і додаткове виведення для «чергового режиму». Напруга живлення в ланцюзі «чергового режиму» може бути 24 В або 2 В згідно вибору.
* Забезпечує контроль доступу до корпусу за допомогою контактів несанкціонованого доступу – тампера.
* Відповідає вимогам Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання ДСТУ ЕN 54-3:2003.