Модуль інтеграції Tiras M-X
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Модуль інтеграції бездротових компонентів |
| Робоча частота | 868-868.6 МГц |
| Шифрування | AES |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Живлення | 10.3-15.2 В |
| Струм споживання | 25 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 30 / 68 / 26 мм |
| Вага | 15 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Модуль інтеграції Tiras M-X
Модуль Tiras M-X для інтеграції бездротових компонентів з дротовими охоронними системами на базі Orion NOVA II. Підтримка до 64 бездротових пристроїв.
Застосування
Модуль М-Х дозволяє побудувати гібридну систему, яка міститиме як дротові, так і бездротові датчики. В результаті така охоронна система підійде майже для будь-якого об’єкту.
Ключові властивості
* Встановлюється в універсальний слот ППК. Сумісний з ППК серії Orion NOVA II: XS/XS(i)/S/S(i)/M/M(i)/L/L(i)./li>
* Дальність радіозв’язку до 3000 м на відкритому просторі.
* Підтримка до 64-х бездротових компонентів (всього). Бездротові пристрої, що підключаються:
* X-Shift – бездротовий датчик відчинення;
* X-Motion – бездротовий датчик руху;
* X-Key – брелок для керування охоронною системою, до 32 брелоків у системі;
* X-Pad – бездротова сенсорна клавіатура для керування охоронною системою, до 4 клавіатур у системі.