вверхвниз

Ethernet-комунікатор Tiras M-NET+ 21-00002
- Готово до відправки
- Код: 21-00002
1 992 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Ethernet-комунікатор Tiras M-NET+
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Комунікатор |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 80 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 30 / 24 / 70 мм |
| Вага | 16 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 992 ₴


