Виносний модуль розширення на 8 релейних виходів Tiras M-OUT8R
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Модуль розширення |
| Живлення | 12/24 В |
| Струм споживання | 360 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 280 / 60 мм |
| Вага | 800 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Виносний модуль розширення на 8 релейних виходів Tiras M-OUT8R
Модуль розширення на 8 релейних виходів Tiras M-OUT8R з підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-OUT8R box використовується для збільшення релейних виходів в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
* Вісім програмованих релейних виходи 10А/230В (AC), 5А/30В (DC) з перекидним контактом.
* Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
* Універсальне виконання для роботи з ППК та ППКП 12 В/24 В.
* Сумісність: ППКП серії Тірас-П, ППКП серії Tiras PRIME, ППК Orion NOVA M/L, СПСА Tiras PRIME A (з модулем AM-Converter).
* Споживання без додаткових зовнішніх навантажень: реле модуля деактивовані 25 мА, реле модуля активовані 360 мА.
* Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.