Виносний модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras M-OUT2R box
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Модуль розширення |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 100 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 100 / 100 / 30 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Виносний модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras M-OUT2R box
Модуль розширення на 2 релейні виходи Tiras M-OUT2R box з підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-OUT2R box використовується для збільшення релейних виходів в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
* Два релейних виходи 10А/230В (AC), 5А/30В (DC).
* Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
* Зовнішнє живлення 12 В.
* Споживання без додаткових зовнішніх навантажень: реле модуля деактивовані 30 мА, реле модуля активовані 100 мА.
* Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.
* Пластиковий корпус зі світловим індикатором-логотипом.