Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації Tiras M-Z box
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Модуль розширення |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 50 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 90 / 70 / 30 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації Tiras M-Z box
Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації Tiras M-Z box з підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-Z box використовується для збільшення кількості охоронних зон в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
* Вісім виносних зон сигналізації, 2 входи/виходи живлення.
* Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
* Сумісність: ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i), Оріон NOVA 4/4i/8/8i/16/16i/8+.
* Пластиковий корпус зі світловим індикатором-логотипом.
* Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.