Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації та 4 виходи Tiras M-ZР mBox з вбудованим блоком живлення
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Модуль розширення |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Живлення | 220 В |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 280 / 85 мм |
| Вага | 1.6 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Виносний модуль розширення на 8 зон сигналізації та 4 виходи Tiras M-ZР mBox з вбудованим блоком живлення
Модуль розширення на 8 зон сигналізації та 4 транзисторні виходи Tiras M-ZР mBox з вбудованим блоком живлення 25 Вт та підключенням через системну шину RS485 з довжиною лінії 1000 м.
Застосування
M-ZР sBox використовується для збільшення охоронних зон та виходів в системі з можливістю їх винесення від ППК на відстань до 1000 м. Це стане у нагоді у разі підключення автоматики на іншому поверху чи будівлі та допоможе зменшити кільстість дротів і оптимізувати топологію системи.
Ключові властивості
* Вісім зон сигналізації та чотири транзисторні виходи: два сигнальних та два силових. Додаткові 8 охоронних зон за умови встановлення модуля M-Z.
* Підключення через системну шину RS485 з довжиною лінії до 1000 м кабелем вита пара 5 категорії чи вище.
* Інтерфейс для підключення зчитувачів TM.
* Можливість встановлення модулів M-Z та M-OUT2R.
* Сумісність: ППК Orion NOVA L/L(i), Orion NOVA M/M(i).
* Вбудований блок живлення 25 Вт. Основне живлення 220 В, резервне живлення свинцево-кислотна АКБ на 7/9 Аг.
* Максимальний сумарний вихідний струм 1000 мА.
* Захист від відчинення корпусу та відриву від місця встановлення.