Дротова централь Tiras Orion NOVA XS на 4 дротові зони сигналізації
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Охоронна централь |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,Ethernet (опціонально),WiFi (опціонально) |
| Кількість номерів оповіщення дозвоном | 64 |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 2 |
| Кількість дротових зон | 4 |
| Можливість розширення | Можливість розширення зон до 32 (дротові + бездротові) |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 64 |
| Протоколи | NOVA |
| Клавіатура | До 2 зовнішніх |
| Інтерфейси | RS485, Touch Memory, USB Type-C |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Блок живлення | Вбудований |
| Живлення | 220 В |
| Резервне живлення | 12 В / 1.2 чи 2.2 Aг |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 200 / 200 / 57 мм |
| Вага | 800 г |
| Гарантія | 36 місяців |
Опис товару Дротова централь Tiras Orion NOVA XS на 4 дротові зони сигналізації
Дротова централь Tiras Orion NOVA XS для керування охоронною системою Orion NOVA. 4 базові дротові охоронні зони з можливістю розширення до 32 дротових/бездротових, 2 базові виходи, 8 груп, 64 користувачі, до 2 клавіатур, канал зв’язку 2G з підтримкою 2 сім-карт.
Застосування
Orion NOVA XS використовується для побудови охоронної системи на невеликих об'єктах - квартири, торгівельні точка, гаражі, банкомати тощо. Доступна як пультова охорона, з підключенням центра моніторингу охоронної компанії, так і автономна охорона, з інформуванням тільки власника об'єкта.
Ключові властивості
* Централь містить 4 базові зони для підключення датчиків. Може розширюватись до 32 зон/датчиків за рахунок дротових та бездротових датчиків.
* Orion NOVA XS може працювати як в пультовому, так і в автономному варіанті охорони. Протоколи обміну, що підтримується Orion NOVA XS:
* NOVA – для роботи з ПЦС MISTO Security Platform та МОСТ;
* Sur-Gard – для роботи з будь-якими ПЦС, що підтримують даний протокол.
* Orion NOVA XS оснащена GSM-комунікатором з каналом зв’язку 2G з можливістю використання 2 SIM-карт. Додатково може бути розширена Ethernet (Tiras M-NET+) чи Wi-Fi комунікатором (Tiras M-WiFi).
* Надсилає тривожні сповіщення за допомогою SMS та дзвінка власнику на смартфон та на пульт охорони.
* Керування системою здійснюється з мобільного застосунку Control NOVA, з охоронної клавіатури (до 2 в системі), або використовуючи радіобрелоки X-Key, ключі Touch Memory чи безконтактні карти.
* Крім датчиків до Orion NOVA XS, за потреби, підключається сирена та виносний світлодіод підтвердження.
* Централь може бути розширена модулем релейних виходів за рахунок яких можна керувати електрозамком, електроклапаном води тощо. Для налаштування автоматизації доступні 4 сценарії, активацію яких можна гнучко налаштувати: за розкладом, за зміною температури, постановку чи зняття з охорони об'єкта, чи вручну – з застосунку або клавіатури. Розширення системи можливе завдяки наявності універсального слоту для підключення комунікатора чи релейного модуля та шини для підключення до 2 клавіатур.
* Програмне забезпечення oLoader II для налаштування охоронної системи з ПК, ноутбука, планшета чи смартфона.
* Живлення 220 В від мережі, вбудований блок живлення на 10 Вт. Максимальний сумарний вихідний струм: 400 мА. Резервне живлення можливе за допомогою свинцево-кислотної акумуляторної батареї на 1.2 або 2.2 Аг, яку слід придбати окремо.
* Контроль глушіння GSM-каналу.
* Журнал на 1000 подій.
* Автоматичне оновлення прошивки приладу.
* Orion NOVA XS розроблена у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 2.
* Всі протоколи обміну шифровані, а корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.