Дротова централь Orion NOVA L на 16 дротових зон сигналізації
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Охоронна централь |
| Тип централі | Охоронна |
| Канали зв'язку | 2G,Ethernet (опціонально),WiFi (опціонально) |
| Кількість номерів оповіщення дозвоном | 128 |
| Кількість Sim-карт | 2 |
| Кількість керованих виходів на платі ППК | 4 |
| Кількість дротових зон | 16 |
| Можливість розширення | Можливість розширення зон до 128 (дротові + бездротові) |
| Кількість номерів оповіщення через SMS | 128 |
| Протоколи | NOVA |
| Клавіатура | До 12 зовнішніх |
| Інтерфейси | RS485, Touch Memory, USB Type-C |
| Спосіб застосування | Автономна, Пультова |
| Блок живлення | Вбудований |
| Живлення | 220 В |
| Резервне живлення | 12 В / 7 чи 9 Aг |
| Підключення | Дротове |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 280 / 80 мм |
| Вага | 1.6 |
| Гарантія | 36 місяців |
Опис товару Дротова централь Orion NOVA L на 16 дротових зон сигналізації
Дротова централь Tiras Orion NOVA L для керування охоронною системою Orion NOVA. 16 базових дротових охоронних зон з можливістю розширення до 128 дротових/бездротових, 2 реле, 4 базові виходи, 128 груп, 128 користувачів, до 12 клавіатур, канал зв’язку 2G з підтримкою 2 сім-карт.
Застосування
Orion NOVA L використовується для побудови охоронної системи на великих об'єктах: офісних центрах, магазинах, ТРЦ, складських приміщеннях. Дана централь також підійде для об'єктів, на яких буде використовуватись велика кількість автоматики. Доступна як пультова охорона, з підключенням центра моніторингу охоронної компанії, так і автономна охорона, з інформуванням тільки власника об'єкта.
Ключові властивості
* Централь містить 16 базових зон для підключення датчиків. Може розширюватись до 128 зон/датчиків за рахунок дротових та бездротових датчиків. Розширення дротовими датчиками забезпечуються за допомогою клавіатурних зон та виносних модулів розширення (до 15 в системі). Бездротові датчики додаються до системи за допомогою модуля M-X, який додає до 64 бездротових пристроїв.
* Orion NOVA L може працювати як в пультовому, так і в автономному варіанті охорони. Протоколи обміну, що підтримується Orion NOVA L:
* NOVA – для роботи з ПЦС MISTO Security Platform та МОСТ;
* Sur-Gard – для роботи з будь-якими ПЦС, що підтримують даний протокол.
* Orion NOVA L оснащена GSM-комунікатором з каналом зв’язку 2G з можливістю використання 2 SIM-карт. Додатково може бути розширена Ethernet (Tiras M-NET+) чи Wi-Fi комунікатором (Tiras M-WiFi).
* Надсилає тривожні сповіщення за допомогою SMS та дзвінка власнику на смартфон та на пульт охорони.
* Керування системою здійснюється з мобільного застосунку Control NOVA, з охоронної клавіатури (до 12 в системі), або використовуючи радіобрелоки X-Key, ключі Touch Memory чи безконтактні карти.
* Крім датчиків до Orion NOVA L, за потреби, підключається сирена та виносний світлодіод підтвердження.
* Централь може бути розширена модулями релейних виходів за рахунок яких можна керувати електрозамком, електроклапаном води тощо. Для налаштування автоматизації доступні 64 сценарії, активацію яких можна гнучко налаштувати: за розкладом, за зміною температури, постановку чи зняття з охорони об'єкта, чи вручну – з застосунку або клавіатури. Розширення системи можливе завдяки наявності універсальним слотам для підключення комунікатора чи релейного модуля, шини для підключення до 12 клавіатур, шини для підключення до 15 виносних модулів.
* Програмне забезпечення oLoader II для налаштування охоронної системи з ПК, ноутбука, планшета чи смартфона.
* Живлення 220 В від мережі, вбудований блок живлення на 25 Вт. Максимальний сумарний вихідний струм: 850 мА. Резервне живлення можливе за допомогою свинцево-кислотної акумуляторної батареї на 7 або 9 Аг, яку слід придбати окремо.
* Контроль глушіння GSM-каналу.
* Журнал на 1000 подій.
* Автоматичне оновлення прошивки приладу.
* Orion NOVA L розроблена у відповідності до стандарту EN50131 з професійним рівнем захисту GRADE 3.
* Всі протоколи обміну шифровані, а корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус та відриву від стіни.