Радіокомплект одноканальний Trinix TRX-102RK
| Бренд | Trinix |
| Тип пристрою | Комплект радіоконтролера |
| Робоча частота | 433 МГц |
| Контакти реле | NO/NC/COM |
| Кількість реле | 1 |
| Дальність передачі | 35 м |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 10 мА |
| Підключення | Бездротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 40 / 35 / 25 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Радіокомплект одноканальний Trinix TRX-102RK
Одноканальний комплект радіокерування Trinix TRX-102RK складається з радіоконтролера-приймача в захисному боксі та двох брелоків-передавачів з двома кнопками. Робоча частота 433.92 МГц, дальність передачі сигналу до 35 м. Максимальний запис 19 кнопок/каналів – зверніть увагу, що не брелоків.
Застосування
Комплект призначений для дистанційного керування системами охоронної сигналізації (постановка/зняття з охорони), а також для контролю доступу: керування електрозамками, воротами або шлагбаумами.
Ключові властивості та можливості
* Працює на частоті 433.92 МГц.
* Дальність передачі сигналу: 35 м.
* Код, що приймається: фіксований.
* Режими роботи: імпульсний/тригерний.
* Один релейний вихід NO/NC/COM: 10А 250VAC / 30VDC.
* Напруга живлення 12 В, струм споживання до 10 мА.
* Габарити радіоконтролера в боксі: 40 / 35 / 25 мм.
* Габарити радіобрелока: 60 / 30 / 10 мм.