вверхвниз

Сповіщувач пожежний димовий ІПК-4 «ПРЕМ'ЄР» Електронмаш 13-00080
- Готово до відправки
- Код: 13-00080
510 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний димовий ИПК-4 «ПРЕМ’ЄР» Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Димовий |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP40 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 / 100 / 48 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴


