вверхвниз

Сповіщувач пожежний димовий ІПК-8-Ех, (вибухозахисний) Електронмаш 13-00082
- Готово до відправки
- Код: 13-00082
732 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний димовий ИПК-8-Ех, (вибухозахищений) Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Димовий |
| Живлення | 12 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 / 100 / 49 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴


