вверхвниз

Сповіщувач пожежний димовий адресний "ІПД-А CV1511" Електронмаш 13-00084
- Готово до відправки
- Код: 13-00084
1 098 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний димовий адресний «ИПД-А CV1511» Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач |
| Тип сповіщувача | Адресний,Димовий |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -5°C ~ +60°C |
| Розміри | 105 / 105 / 55 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴


