вверхвниз

Сповіщувач пожежний тепловий ІПК-9 Електронмаш 13-00100
- Готово до відправки
- Код: 13-00100
282 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний тепловий ИПК-9 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Струм споживання в черговому режимі/режимі тривоги | 0.1 / 20 мА |
| Спосіб підключення до ППК | Дводротовий ШПС |
| Тип сповіщувача | Максимальний,Тепловий |
| Температура спрацювання | 56-70 °С |
| Живлення | 10-30 В |
| Світлова індикація | Черговий режим, режим «Пожежа» |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 100 / 48 мм |
| Вага | 180 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴



