Сповіщувач СПДОТА Омега
| Бренд | Омега |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Адресний,Димовий,Оптичний,Пожежний |
| Живлення | 12 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | Ø96 / 47 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач СПДОТА Омега
Сповіщувачі чутливі до присутності в повітрі часток продуктів згорання і/або піролізу, призначені для виявлення в закритих приміщеннях різних будівель і споруджень загорянь і передачі сигналу "ПОЖЕЖА" на приймально-контрольні прилади адресної пожежної сигналізації АПС "Омега" (далі МС АПС).
Сповіщувачі працюють на принципі контролю рівня відображення ІЧ-випромінювання від часток диму.
Конструкція сповіщувачів знімна, що дозволяє знімати їх для технічного обслуговування або ремонту.
Сповіщувачі є багаторежимними, програмне забезпечення сповіщувача дозволяє робити постійний контроль справності сповіщувача (самодіагностика) і при втраті здатності реагувати на задимленість переводить сповіщувач в стан "несправність", прилад ПУ-П формує сигнал "ВІДМОВА" з вказівкою адреси сповіщувача.
Сповіщувачі з автоматичним поверненням в початковий стан.
Сповіщувач СПДОТА-В виготовляється з рівнем вибухозахист ВИБУХО-БЕЗПЕЧНИЙ, згідно ГОСТ 22782.5 (СТСЭВ 3143-81) і мають знак рівня "ib". Вид вибухозахисту - "ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛАНЦЮГ". Сповіщувачі використовуються тільки спільно з блоком искрозащиты (БИЗ).
Сповіщувачі підключаються до МС АПС за допомогою двопровідної лінії зв'язку.
Сумісний з базою моделлю Р-96 Омега (купується окремо).