вверхвниз

База Р-96 Омега для точкових та адресних (ІПДОТА, СПДОТА) датчиків 12-00001
- Готово до відправки
- Код: 12-00001
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
База Р-96 Омега для точкових та адресних (ІПДОТА, СПДОТА) датчиків
| Бренд | Омега |
| Тип пристрою | База для сповіщувача |
| Живлення | 12 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°C |
| Розміри | 100 / 105 / 40 мм |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


