Сповіщувач пожежний ручний адресний СПРА Омега
| Бренд | Омега |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Адресний,Пожежний,Ручний |
| Живлення | 12 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 86 / 90 / 53 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач пожежний ручний адресний СПРА Омега
Сповіщувачі призначені для подання сигналу тривога на засоби пожежної сигналізації при дії людини на робочий елемент сповіщувача.
Сповіщувачі СПРА, СПРА-В можна встановлювати в закритих приміщеннях.
Сповіщувачі СПРА- 01, СПРА-01В - як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі (під навісом).
Сповіщувачі СПРА-В і СПРА-01В виготовляються з рівнем вибухозахист ВИБУХОБЕЗПЕЧНИЙ, згідно ГОСТ 2782.5 (СТ СЭВ 3143-81) і мають знак рівня "ib". Вид вибухозахисту - "ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ЛАНЦЮГ". Сповіщувачі використовуються тільки спільно з блоком іскрозахисту (БИЗ).
У сповіщувач вбудований програмно керований ізолятор короткого замикання.
Сповіщувач допускається застосовувати у безадресних системах пожежної сигналізації (необхідно вказати при замовленні).
Захисне скло поставляється по окремому замовленню.
Сповіщувачі відповідають вимогам національних стандартів ДСТУ EN54 - 11: 2004