Сповіщувач СППТА-01 Омега
| Бренд | Омега |
| Тип пристрою | Сповіщувач пожежний |
| Тип сповіщувача | Адресний,Тепловий |
| Живлення | 12 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 150 / 144 / 57 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Сповіщувач СППТА-01 Омега
Сповіщувачі чутливі до зростання температури, призначені для виявлення в закритих приміщеннях різних будівель і споруджень загорянь і передачі сигналу "ПОЖЕЖА" на приймально-контрольні прилади адресної пожежної сигналізації "Омега".
Конструкція сповіщувачів СПТТА, СПТТА-В знімна, що дозволяє знімати сповіщувачі для технічного обслуговування або ремонту.
Сповіщувачі є багаторежимними і мають вбудовану підпрограму самодіагностики справності чутливого елементу. У разі його несправності прилад ПУ-П формує сигнал "ВІДМОВА" з вказівкою адреси сповіщувача.
Сповіщувачі з автоматичним поверненням в початковий стан.
Сповіщувачі підключаються до МС АПС за допомогою двопровідної лінії зв'язку.